top of page
Cangöz_Akademi_Logo
Müzik Ekolayzer

Yaz Dönemi Başlıyor 🎉 Detaylı Bilgi İçin Lütfen İletişime Geçin 🤩

Gizlilik:
Cangöz Akademi web sitesinden alışveriş yapmak için üyelik gerekmemektedir.

Cangöz Akademi, sitede yayınlanan fiyat, görsel, özellik ve yer alan diğer bilgileri önceden haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir.

Cangöz Akademi'den alışveriş yapan kişiler, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olurlar.

Cangöz Akademi'de yayınlanan hiçbir metin ya da görsel materyal izinsiz olarak yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

Havale/EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin Cangöz Akademi banka hesaplarına ulaştığının görüldüğü tarihtir.

Havale/EFT siparişlerinde, 3 gün içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen siparişler iptal edilmektedir.

Cangöz Akademi, müşterilerinden talep ettiği tüm kişisel bilgileri daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kullanacaktır.

Cangöz Akademi dışında herhangi bir yerde kullanılmayacak, 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır. Adres ve telefon bilgileri lojistik aşamada gerekmektedir. Kişisel bilgiler ise; ilgi alanlarını kategorilendirmek, özel promosyonlardan öncelikli olarak haberdar etmek amacıyla alınmaktadır.

Güvenlik:
Cangöz Akademi'de alışveriş yapan tüm müşterilerin kredi kartı ve kişisel bilgileri internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Buradaki amaç müşteri bilgilerinin istenilmeyen kişi veya kurumlarca ele geçirilmesini önlemektir.

Cangöz Akademi, 3D Secure güvenlik sistemi ile korunmaktadır. İnternet üzerinden ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve bu şekilde kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede kartların internet ortamında yetkisiz kişiler tarafından kullanılması engellenmektedir. Kart sahibinin kimliği, şifre ile kontrol edilmektedir. Bu kart sahibini tanımlama süreci, elektronik ödeme işlemlerindeki itiraz (chargeback) ve sahtecilik risklerini önemli ölçüde azaltmaktadır.

Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı bilgileri hiçbir şekilde Cangöz Akademi sunucularında kaydedilmemektedir. Cangöz Akademi sadece müşteri bankası ve müşteri bilgisayarı arasındaki aktarımı sağlamaktadır.

www.cangozakademi.com web sitesini kullananlar aşağıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktadır.

Gizlilik ve Güvenlik

bottom of page