top of page
Müzik Ekolayzer

Yaz Dönemi Başlıyor 🎉  Erken kayıt ve Detaylı Bilgi İçin Lütfen İletişime Geçin 🤩

Genç yaş bale kursumuz; öğrencimizin bale sanatını sevmelerini, temel bale pozisyonlarını öğrenmelerini, vücutlarının izin verdiği ölçüde esneklik ve estetik kazanmalarını, duruş ve yürüyüş bozukluklarını gidererek denge ve koordinasyon kazanmalarını, bale temelli hareket dinamiklerini müzik ve ritimle ifade etmelerini sağlamak. Yer, bar ve orta alanda yapılan çalışmalar ile grupla uyum içerisinde hareket etme becerisi kazandırılacak ve öğrencimizin bu beceriyi günlük yaşamlarına transfer etmeleri sağlanacaktır.
Öğrencilerimizin sahne disiplini ve özgüven kazanmaları, topluluk karşısında rahat hareket edebilmeleri ve sahne heyecanını yaşamaları amacıyla eğitim sürecinde ve sonunda gösteriler yapılacaktır.
Bale kendine has bale müziği ve bale hareketleri ve bale kıyafeti ile çok özgün bir dans çeşididir. 6 yaş için belirlemiş olduğumuz Kadıköy genç bale kurslarında erken yaştan çocuklarınıza balenin temel taşlarını aşılayabilirsiniz. Onların hem fizyolojik hem de ruhen gelişimine şahit olabilirsiniz.

Bale Genç (6 Yaş)

Küçük dansçılarımız için özel olarak tasarlanmış bale dersleriyle ritim duygusunu, esnekliği ve sanatsal ifadeyi geliştirin, dansın keyfini çıkarın ve sahnede parlayın.

bottom of page